Karbon 2 Sp. z o.o.
40-142 Katowice
ul. Modelarska 11a

T: (+48) 32 353 60 13
F: (+48) 32 256 62 57
E: karbon2@karbon2.pl

Przejdź do sklepu

O nas

partner w biznesie

Najwyższej jakości obsługa i oferta dopasowana do potrzeb naszych klientów

Karbon 2 opiera swoją działalność na rzetelnym wykonywaniu usług oraz ciągłym doskonaleniu oferty tak, aby była ona perfekcyjnie dopasowana do zmieniających się potrzeb naszych odbiorców.

Korzystając z ponad 30-letniego doświadczenia, spółka oferuje swoim odbiorcom nowoczesne i profesjonalne rozwiązania oraz najwyższej jakości obsługę w zakresie:


Główna siedziba firmy mieści się w Katowicach – sercu aglomeracji śląskiej. Karbon 2 jest aktywnym uczestnikiem życia gospodarczego i społecznego regionu, w jakim się znajduje. Posiada również oddziały w Zabrzu i w Gdańsku, aby lepiej i szybciej reagować na potrzeby swoich klientów. Współpracujemy z odbiorcami na terenie całego kraju. 

Jednocześnie Karbon 2 jest firmą o zasięgu globalnym, pozostając od 2000 roku na czele grupy przedsiębiorstw z branż górniczej i elektromechanicznej – Grupy FASING.

         

FASING i KBP to czołowi producenci łańcuchów ogniwowych oraz kompletnych tras łańcuchowych z zastosowaniem w górnictwie i w innych sektorach, takich jak transport i zawiesia czy rybołówstwo. Spółki posiadają fabryki w Polsce i w Niemczech a swoje biura w pobliżu strategicznych zagłębi węglowych na całym świecie, w tym w Rosji i w Chinach.

MOJ oferuje szerokiej gamy sprzęt wiertniczo-mechaniczny, taki jak: wiertarki, kotwiarki, pompy, agregaty hydrauliczne i inne. Uzupełnia również ofertę grupy elementami kutymi wykonanymi we własnej kuźni, które znajdują zbyt również w takich branżach jak budownictwo czy sektor motoryzacyjny.

Razem z Karbonem, spółki tworzą czołowych producentów i usługodawców w zakresie swoich branż. Obecność w tak silnej grupie oznacza szybszy przepływ wiedzy i informacji oraz komplementarność oferty handlowej dla naszej partnerów.