DZIAŁ HANDLOWY:
K: (+48) 881 962 617
E: handlowy@zeromotorcycles.pl

DZIAŁ TECHNICZNY:
K: (+48) 668 191 169
K: (+48) 538 509 479
E: techniczny@zeromotorcycles.pl

Super Soco / ZERO Motorcycles

Skutery, motorowery i motocykle elektryczne

Miejska mobilność wymyślona na nowo

KARBON 2 Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem marki Super Soco oraz ZERO Motorcycles w Polsce!


Super Soco to jednoślady elektryczne nowej generacji. Obecne w ponad 50 krajach na niemal wszystkich kontynentach, teraz dostępne także w Polsce! W stu procentach elektryczny silnik to nie tylko ważny krok w stronę ekologicznego transportu, ale też ulga dla kieszeni. 100 km jazdy kosztuje zaledwie 1,60 zł!

Twórcami elektrycznych motocykli Super Soco jest grupa byłych pracowników Hondy, którzy poświęcili się pasji i dzięki croundfoundingowi stworzyli pierwsze w 100% zasilane litowymi bateriami motocykle wyposażone w wydajny silnik Boscha, gwarantujący dużą moc wyjściową i przyspieszenie odpowiadające spalinowym motocyklom klasy 50. Akumulator litowy z podzespołami technologicznych gigantów, takich jak Samsung, LG, czy Panasonic, mieszczący dwie baterie schowek oraz wykorzystanie aluminiowych elementów konstrukcji pozwalają na przejechanie nawet 160 kilometrów jazdy bez ładowania.

Po sukcesie wprowadzenia marki motorowerów i motocykli elektrycznych Super Soco, spółka KARBON 2 prekursor polskiej elektromobilności rozszerza swoje portfolio o markę ZERO Motorcycles, stając się jej wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju.

ZERO Motorcycles to amerykańska marka motocykli elektrycznych klasy premium, która w ciągu zaledwie kilku lat ze start-upu w garażu w Santa Cruz wyrosła na uznany na całym świecie brand, która rewolucjonizuje branżę motocyklową.

Bogata linia produktowa pozwala znaleźć pojazd dla siebie miłośnikom zarówno miejskiej jazdy, terenowych przejażdżek, jak i spragnionym trzycyfrowych prędkości.

         

 www.supersoco.pl  

 

           

 www.zeromotorcycles.pl

jf factorymore and more people began to pursue fashional style you can try this out.