Karbon 2 Sp. z o.o.
40-142 Katowice
ul. Modelarska 11a

T: (+48) 32 353 60 13
F: (+48) 32 256 62 57
E: karbon2@karbon2.pl

www.osiedlezalesie.pl

Osiedle Zalesie

domy i apartamenty na sprzedaż

Nowoczesny kompleks osiedlowo-mieszkaniowy wraz z infrastrukturą handlowo-usługową na zielonych terenach Katowic

Osiedle Zalesie figuruje na liście 100 najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Polsce wyróżnionych przez tygodnik „Wprost”.

Osiedle Zalesie to kompleks domów jednorodzinnych będący wymarzonym miejscem na domowe zacisze. Okolica sprzyja osobom aktywnych fizycznie, jak i tym szukającym wyciszenia na łonie natury. W pobliżu znajduje się potok Kaskadnik i Las Gniotek, przyjazne rodzinnym spacerom.

Osiedle świetnie skomunikowane jest z centrum Katowic, Tychów i Mikołowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się placówki edukacyjno-oświatowe, miejsca do rekreacji i sportu oraz punkty handlowo-usługowe. Mądrze skomponowana przestrzeń umożliwia mieszkańcom życie w harmonii z przyrodą, tworząc idealny zakątek do życia, odpoczynku i spełniania marzeń o pięknym, spokojnym domu.

Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, stworzyliśmy dwa typy zabudowy bliźniaczej oraz domy w zabudowie łańcuchowej.

Zakończyliśmy sprzedaż domów w zabudowie łańcuchowej! Dziękujemy naszym nowym mieszkańcom za wybór naszego osiedla, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziały w następnym etapie. Wszystkie informacje będziemy zamieszczać na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na naszym facebookowym fanpage'u.

Karbon 2 - Osiedle Zalesie

 


 

 

 

 

Biuro Sprzedaży

Beata Juszcze
T: (+48) 728 928 371
E: bjuszcze@karbon2.pl

Michał Dubiel
T: (+48) 728 925 936
E: mdubiel@karbon2.pl

Pobierz folder

balenciaga 763136 1 t shirts short sleeved o neck for menonline store offers best swiss rolex air king 114234sao 36mm uomini tono argento with cheap prices.