Karbon 2 Sp. z o.o.
40-142 Katowice
ul. Modelarska 11a

T: (+48) 32 353 60 13
F: (+48) 32 256 62 57
E: karbon2@karbon2.pl

Przejdź do sklepu

O nas

partner w biznesie

Najwyższej jakości obsługa i oferta dopasowana do potrzeb naszych klientów

KARBON 2 opiera swoją działalność na rzetelnym wykonywaniu usług oraz ciągłym doskonaleniu oferty tak, aby była ona perfekcyjnie dopasowana do zmieniających się potrzeb naszych odbiorców.

Ponad 30 lat obecności na rynku zapewnia stabilną pozycję spółki, a dywersyfikacja działalności ugruntowała odporność na wahania koniunkturalne.

Korzystając z doświadczenia KARBON 2 zapewnia swoim klientom nowoczesne i profesjonalne rozwiązania oraz najwyższej jakości obsługę w zakresie:

Spółka zlokalizowana jest w sercu aglomeracji śląskiej – w Katowicach. Posiada dwa odziały: w Zabrzu i Gdańsku, które umożliwiają szybką reakcję na potrzeby lokalnych klientów. Współpracuje z odbiorcami na terenie całego kraju.

Jednocześnie jest firmą o zasięgu globalnym, pozostając od 2000 roku na czele Grupy Kapitałowej FASING S.A.

         

FASING czołowy producent łańcuchów ogniwowych oraz kompletnych tras łańcuchowych z zastosowaniem w górnictwie i w innych sektorach, takich jak transport i zawiesia czy rybołówstwo. Spółka posiada fabryki w Polsce a swoje biura w pobliżu strategicznych zagłębi węglowych na całym świecie, w tym m.in. Chinach.

MOJ oferuje szerokiej gamy sprzęt wiertniczo-mechaniczny, taki jak: wiertarki, kotwiarki, pompy, agregaty hydrauliczne i inne. Uzupełnia również ofertę grupy elementami kutymi wykonanymi we własnej kuźni, które znajdują zbyt również w takich branżach jak budownictwo, rolnictwo czy sektor motoryzacyjny.

Razem z KARBONEM 2, spółki tworzą synergiczną grupę z ponad 100-letnim doświadczeniem, które łączy wspólny cel: Dzięki komplementarnej ofercie dostarczać najlepsze rozwiązania oraz zwiększać efektywność naszych odbiorców w wielu gałęziach przemysłu.

 

Hublot clonesbest swiss necktie vape 30ml e juice morango uva with discount.